Articles

مقالات

 • بهترین چمن مصنوعی کدام است؟
  بهترین چمن مصنوعی کدام است؟

  امروز میخواهیم 6 مدل چمن مصنوعی پرفروش بازار را بررسی کنیم. با ما همراه بشید

  تاریخ :1397/03/22
  تعداد بازدید : 602
 • چرا باید از چمن مصنوعی استفاده کنیم؟
  چرا باید از چمن مصنوعی استفاده کنیم؟

  ما امروز همراه شما هستیم تا به بررسی تعدادی از مزایا و معایب چمن مصنوعی بپردازیم. اما باید بدانید که مزایای زیادی وجود دارد که رویکرد شما برای استفاده از چمن مصنوعی تغییر دهد. کسانی که دوست دارند برای زندگی آپارتمانی خود باغچه ای کوچک و زیبا در گوشه ای از خانه ی خود داشته باشند باید بدانند

  تاریخ :1396/04/28
  تعداد بازدید : 835
 • چمن مصنوعی دست دوم
  چمن مصنوعی دست دوم

  چمن مصنوعی دست دوم و یا کارکرده عموماً چمن‌های فوتبالی هستند چراکه در پروژه‌های فوتبالی پس از چند سال نیاز به تعویض کامل چمن‌های مصنوعی غیر قابل انکار است و سیاست با چمن‌های جدیدتری که زیبایی و کارایی بالاتری دارند جایگزین شود.

  تاریخ :1396/04/26
  تعداد بازدید : 2147
 • خرید چمن مصنوعی
  خرید چمن مصنوعی

  یکی از مشکلاتی که اکثر مشتریان چمن مصنوعی با آن سرکار دارند نبود یک منبع جامع و کامل برای خرید چمن مصنوعی است. زیرا تمامی وب سایت های که در این حوضه فعالیت می نمایند یا از ظاهری مناسب که کاربران بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند برخوردار نیستند یا اینکه خدمات پس از فروش معتبری ندارند.

  تاریخ :1396/04/21
  تعداد بازدید : 435
 • خرید اینترنتی چمن مصنوعی
  خرید اینترنتی چمن مصنوعی

  چمنزار این امکان را برای شما فراهم کرده تا با اطمینان خاطر خرید اینترنتی چمن مصنوعی انجام دهید و تا پایان آخرین مرحله که اجرا و تحویل این کالا می باشد در کنار شما باشیم. اما این باز هم آخر راه نیست زیرا چمنزار برای هر محصول به فروش رفته گارانتی کارشناسی شده اعطا می نماید.

  تاریخ :1396/04/18
  تعداد بازدید : 702