چمن مصنوعی و برخی کاربری های خاص

چمن مصنوعی و برخی کاربری های خاص

در این مطلب سعی شده برخی از کاربری های عجیب چمن مصنوعی را خدمت مخاطبان چمنزار معرفی می کنیم تا ذهن مخاطبان را با کاربری های کوچک و متفاوت چمن مصنوعی آشنا شود.
در این تصاویر خواهیم دید که این محصول چگونه توانسته تغییرات شگرفی را ایجاد کند و در فضاهایی حتی کمتر از یک متر تاثیر زیبای خود را بگذارد فارغ از مناسب بودن یا نامناسب بودن چمن مصنوعی  در این کاربری ها با ما همراه باشید.

1- چمن مصنوعی و وانت بار؟
چند وقت پیش یکی از پرسنل گروه چمنزار در ترافیک  اتوبان با این صحنه ی جالب روبرو شد مالک یک وانت سرمه ای رنگ اقدام به ایجاد یک زمین فوتبال در فضای بار وانت خود کرده است.
همان طور که در تصاویر مشاهده می فرمایید علاوه بر استفاده از چمن مصنوعی مالک،  دروازه و خط کشی فوتبالی رو هم ایجاد کرده است. این تصویر یعنی ذوق یعنی نوآوری، در ضمن چمن مورد استفاده مدل فیروزه می باشد.
2-  چمن مصنوعی جایگزین کفپوش پرتردد 
در ابتدای توضیح این تصویر باید اعلام کنیم که چمن مصنوعی به هیچ وجه گزینه ی مناسبی برای کاربرد آسانسور نیست و کفپوش پرتردد بهترین انتخاب خواهد بود.
حال به تصویر نگاه می کنیم و کاملا شوکه می شویم چون چمن مصنوعی در فضایی غیر تخصصی کار شده البته فراموش نکنیم که هنر نزد ایرانیان است و بس!!!
3- داستان چمن مصنوعی و اون دنیا 
طی چند سال فعالیت گروه چمنزار تماس های زیادی دررابطه با تهیه ی چمن مصنوعی برای تزئین مقبره گرفته شده شاید این کار آخرین کاری باشد که ما برای عزیزان از دست رفته مان انجام می دهیم.
این کاربری نه بحث کارشناسی دارد و نه اصلا هیچ بحث مادی دیگری  این کار یه حرکت زیباست.
 
4- پراید چمن 
این پراید چمن حاصل ذوق و سلیقه ی مدیریت شرکت محترم رویال گرس می باشد. ماهم تصویر این پراید متفاوت و منتشر می کنیم و به و به آقای مدیر می گوییم که ...............به خاطر اینهمه ذوق و سلیقه 
5- گلدون ها رو جای قشنگ بزاریم 
وقتی کوچکترین برش های چمن مصنوعی هم قابل استفاده است به شرط اینکه ذوق و سلیقه ی ما بیشتر از ابعاد کوچیک آنها باشد.
همان طور که می بینیم دوستان و مخاطبان خوش ذوق ما از چمن مصنوعی در زیر گلدان استفاده کرده اند که علاوه بر استفاده از پرتی های چمن تاثیر بسزایی بر زیبایی فضای تراس خانه داشته است.
آفرین به دوستان

  • تعداد بازدید :183
  • تاریخ درج :24 اردیبهشت 1397