artificial-grass-project-of-ali-ibn-musa-al-reza-school

بازدید هیات بلند پایه از پروژه زمین فوتبال هنرستان علی ابن موسی الرّضا به مساحت 10000 متر در شهرستان رباط کریم

بازدید هیات بلند پایه از پروژه زمین فوتبال هنرستان علی ابن موسی الرّضا

در جریان این بازدید ، جناب آقای محمود عسگری رئیس انجمن خیّرین مدرسه ساز شهرستان رباط کریم به عنوان مجری طرح ، میزبان جمعی از مدیران و مسئولین ارشد کشوری و استانی بود و مواردی همچون جزئیات اجرایی و عمرانی ، موانع و مشکلات ، نیازها و برخی دیگر از چشم اندازهای پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت . از حاضران در این برنامه می توان به جناب مهندس زرافشان معاونت محترم آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، جناب آقای هاشمی معاونت ستاد اجرایی ، جناب آقای دکتر ناصری مدیر کل نوسازی مدارس استان ، جناب آقای رفیعی رئیس آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم و حاج آقا نوروزی نماینده مردم شهرستان رباط کریم اشاره نمود
ارتقاء سطح کیفی و خدمت رسانی این مجموعه به کاربران شامل تکمیل بخش اصلی ، پیست دو و میدانی ، تجهیز تاسیسات روشنایی مطابق با استانداردهای جهانی ، مهمترین مباحث پرداخته شده در این بازدید به شمار میرود .
فعالیتهای سازنده و مثبتی نظیر احداث این زمین چمن مصنوعی ، همواره مایه دلگرمی و امیدواری دانش آموزان و ورزش دوستان عزیز می باشد. امید است با همت والای مسئولان ، شاهد رونق هرچه بیشتر توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی از سوی خیّرین گرانقدر باشیم .

  • منبع خبر :وب سایت چمنزار
  • تعداد بازدید :473
  • گروه خبر :اخبار چمنزار
  • تاریخ درج :20 دی 1396